۱۳۹۶/۰۶/۰۱

آغاز دور جدید سفرهای شهرستانی استاندار خراسان شمالی به مناسبت هفته دولت

مقام عالی دولت تدبیر و امید در خراسان شمالی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت با سفر به شهرستان های مختلف ضمن دیدار و گفت و گو با هم استانی ها، طرح های آماده بهره برداری را به طور رسمی افتتاح می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در این سفرهای درون استانی با حضور در مناطق مختلف و برخی روستاها و مراکز بخش ها، ساعاتی را به شنیدن دغدغه های مردمی و گفت و گوی بی واسطه با اهالی و منتخبان این مناطق اختصاص می دهد. حضور در مراسم بهره برداری متمرکز پروژه های هر شهرستان و بازدید از برخی طرح های شاخص، بخش دیگر برنامه سفرهای مهندس صالحی را شامل می شود.
بر اساس برنامه تنظیم شده، شهرستان های اسفراین، راز و جرگلان، مانه و سملقان، فاروج، شیروان، گرمه و جاجرم، به ترتیب مقصد سفرهای استاندار طی ایام هفته دولت خواهد بود. روز پایانی هفته دولت نیز به افتتاح رسمی طرح های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، خدماتی و تولیدی شهرستان بجنورد اختصاص یافته است.
در این ایام مقرر است ۸۴۱ طرح عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی با هزینه افزون بر ۴۳۰ میلیارد تومان بهره برداری شود.
هفته دولت سال جاری که به روال هر سال، از دوم شهریورماه آغاز و به هشتم شهریور سالروز شهادت دولتمردان شهید، رجایی و باهنر ختم می شود، با آغاز به کار دولت دوازدهم هم زمان شده است. با توجه به اهداف شعار سال که تحقق تولید و اشتغال در سایه اقتصاد مقاومتی را مدنظر قرار داده، رویکرد محوری برنامه های گرامیداشت هفته دولت امسال هم تدبیر و امید برای تقویت تولید و اشتغال اعلام شده است. در این ایام، دولت دوازدهم نیز با شعار آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت برای همه ایرانیان، فصل جدیدی از خدمتگزاری به ملت فهیم و آگاه را آغاز می کند./  

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۲۶۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده