۱۳۹۶/۰۶/۰۱

استاندار خراسان شمالی در پیامی دهه امامت و ولایت و آغاز هفته دولت را تبریک گفت

استاندار خراسان شمالی در پیامی دهه امامت و ولایت و آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی متن پیام محمد رضا صالحی  به شرح زیر است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
هفته دولت یادآور شهادت مظلومانه دولتمردانی محبوب نظیر شهیدان رجایی و باهنر است،  که در اوج اقتدار سیاسی  و اقبال اجتماعی ،صفات بارز انسانی عشق به مردم و کار و خدمت برای آنان را سرلوحه کار خویش قرار داده و الگوی ناب دولتمردی و از افتخارات انقلاب اسلامی ایران شدند.
هفته دولت امسال از آن رو حائز اهمیت است که دولت تدبیر و امید پس از رأی اعتماد مردم و تنفیذ رهبر معظم انقلاب و تحلیف و رأی اعتماد مجلس به وزاری پیشنهادی، اکنون به فصل دوم خدمت رسانی خود وارد شده است. دولتی که به پشتوانه آرای مردم و حمایت رهبری معظم، در پی تحقق شعار محوری خود یعنی آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت برای رفاه همه ایرانیان، فارغ از رنگ و نژاد و مذهب و قومیت است.
اینک دولت دوازدهم در حالی آغاز به کار می کند که در دولت یازدهم با تدبیر دکتر روحانی و همت مردان عرصه دیپلماسی و موفقیت برجام، زنجیر تحریم های ظالمانه از هم گسست و کشورمان از انزوای تحمیلی دشمنان خارج شد تا فصلی نوین در تعامل سازنده با جهان را شروع کند. در چهار ساله دولت یازدهم بود که با ریل گذاری انجام شده، ثبات و آرامش مدیریتی در کشور حاکم شد و زمینه ورود قدرتمند بخش غیردولتی در حوزه های گوناگون و جذب سرمایه های داخلی و خارجی و رونق روزافزون اقتصادی مهیا گشت.
دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان، تأمین امنیت غذایی، مهار تورم، بازیابی و ارتقای جایگاه ایران اسلامی در بازار بین المللی انرژی و جبران عقب ماندگی های پیشین در بهره برداری از میادین مشترک نفت و گاز، توسعه مناسبات اقتصادی فرامرزی، تحول رو به رشد در حوزه حمل و نقل، خروج تدریجی از رکود و بهبود فضای کسب و کار، به طور حتم در دولت دوازدهم نیز مطمح نظر خواهد بود.
دولت تدبیر و امید در چهار سال پیش رو در استمرار برنامه سال های اخیر با حمایت تمام نهادهای حاکمیتی و به پشتوانه حضور میلیونی مردم در انتخابات حماسی بیست و نهم اردیبهشت، نهایت تلاش خود را برای بهبود وضعیت مسائل اولویت دار به ویژه رونق اشتغال و معیشت مردم، برطرف کردن فقر مطلق، حل چالش های زیست محیطی، بسط حقوق شهروندی و در یک کلام، توسعه همه جانبه و پایدار به کار خواهد بست.
اینجانب با تبریک فرارسیدن دهه امامت و ولایت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ،هفته دولت را به عموم مردم بویژه مدیران  و کارکنان دستگاههای اجرایی استان تبریک و تهنیت عرض نموده، و از خدمات صادقانه دولت تدبیر و امید در استان خراسان شمالی قدر دانی می نمایم.امید آن که در پایان این چهار سال، دولت و ملت ایران در حالی به سده جدید خورشیدی وارد شوند که تا دستیابی به اهداف چشم انداز و افق ایران 1404 تنها چند گام بیشتر باقی نمانده باشد.
 
 

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۲۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده